O marce

Jakie słodkie! to marka, która powstała z miłości do designu, słodkości i… języka polskiego. Znakiem rozpoznawczym firmy są przede wszystkim wydruki ręcznie wykonanych, autorskich akwareli. Urocze ilustracje to dzieła utalentowanych ilustratorek – Ewy i Magdy. Dzięki nim każdy projekt jest na swój sposób wyjątkowy, unikatowy i nie do podrobienia. Nasze plakaty zdobią głównie hasła w języku polskim, który został zepchnięty na drugi plan przez obecne na każdym kroku zwroty w języku angielskim. W ofercie sklepu aktualnie znajdują się również ręcznie wykonane, minimalistyczne stoliki kawowe. Można je do woli personalizować, wybierając odpowiedni kolor i wymiar.

sklep

O autorce

Na co dzień prowadzę bloga kulinarnego Czekoladą utkane, a z wykształcenia jestem dziennikarką specjalizującą się w fotografii medialnej i reklamowej. Na swoim blogu zamieszczam przede wszystkim przepisy na słodkie wypieki i desery, opatrzone apetycznymi fotografiami. Miesięcznie blog odwiedzany jest przez kilkadziesiąt tysięcy osób, a słodkości i fotografia kulinarna stały się nieodłącznym elementem mojego życia.

czekolada-utkane-fotografia

Po studiach podjęłam decyzję o założeniu własnej działalności, promowanej nazwą bloga. Z moich usług fotograficzno-reklamowych do tej pory skorzystały między innymi takie cenione marki jak Lindt, Electrolux czy Wedel. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy była chęć założenia sklepu internetowego z akcesoriami do domu, pozostającymi w związku z profilem mojego bloga. Tak powstał pomysł stworzenia plakatów do dekoracji wnętrz (z naciskiem na plakaty do kuchni i jadalni) oraz minimalistycznych stolików kawowych, a w przyszłości także innych elementów do wystroju i nie tylko.

wklad_kominkowy_aranzacja_01_v05_fix_01

 

Mam cichą nadzieję, że nie tylko moje przepisy, ale i produkty sprawdzą się w Państwa domu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania współpracy zachęcam do wysyłania maili na adres kontakt@jakieslodkie.pl.

Słodkie pozdrowienia!
Paulina

Plakaty do kuchni, salonu, pokoju i inne elementy do dekoracji wnętrz.